Zanimiva tekma je bila tudi v Barceloni, kjer je Iniesta v zadnji minuti prvega polčasa izničil prednost Celtica, tradicionalno neugodnega tekmeca Kataloncev, ki so ga do včeraj v šestih medsebojnih dvobojih premagali le enkrat. Usodo Škotov je v četrti minuti sodnikovega podaljška zapečatil Alba.

Valencia je s tremi goli Soldada nadigrala BATE, ki je bil z zmagama v prvih dveh krogih hit letošnje lige prvakov. Ker je Bayern zmagal v Lillu, je položaj v skupini E na vrhu izenačen, kot kaže, pa bavarski nogometni gigant in Valencia ob pravem času prihajata v formo.

Liga prvakov, 3. krog, skupina E: Šahtar Donjeck – Chelsea 2:1 (1:0, Teixeira 3, Fernandinho 52; Oscar 88), Nordsjaelland – Juventus 1:1 (0:0, Beckmann 50; Vučinić 81), vrstni red: Šahtar Donjeck 7, Chelsea 4, Juventus 3, Nordsjaelland 1, skupina F: Lille – Bayern München 0:1 (0:1, Müller 20), Bate Borisov – Valencia 0:3 (0:1, Soldado 45, 55, 69), vrstni red: Bate Borisov, Bayern München in Valencia po 6, Lille 0, skupina G: Barcelona – Celtic 2:1 (1:1, Iniesta 45, Alba 90; Samaras 18), Spartak Moskva – Benfica 2:1 (2:1, Carioca 3, Jardel 43 avtogol; Lima 33), vrstni red: Barcelona 9, Celtic 4, Spartak Moskva 3, Benfica 1, skupina H: Manchester United – Braga 3:2 (1:2, Hernandez 25, 75, Evans 62; Alan 2, 20), Galatasaray – Cluj 1:1 (0:1, Yilmaz 77; Nounkeu 19 avtogol), vrstni red: Manchester United 9, Cluj 4, Braga 3, Galatasaray 1, danes ob 20.45, skupina A: Dinamo Zagreb – PSG, Porto – Dinamo Kijev, skupina B: Montpellier – Olympiacos, Arsenal – Schalke, skupina C: Malaga – Milan, ob 18. uri: Zenit – Anderlecht, ob 20.45, skupina D: Borussia Dortmund – Real Madrid, Ajax – Manchester City.