Šuler je v začetku letošnje sezone v Gentu dobival vse manj priložnosti za igro, zato ga je klub do konca sezone posodil izraelskemu Hapoelu iz Tel Aviva, s katerim je slovenski reprezentančni branilec nato v izraelskem prvenstvu osvojil drugo mesto in se veselil zmage v nacionalnem pokalu.

V prihodnji sezoni pa Šulerja ponovno čaka selitev in izkušnja v novem nogometnem prostoru, kajti Gent ga je za eno leto posodil poljski Legii iz Varšave, enemu največjih klubov v državi. Legia je bila v svoji 96-letni zgodovini osemkrat poljski prvak, 11-krat pa je končala na drugem mestu. Veliko uspeha je imel klub tudi v pokalnem tekmovanju, kjer se je osvojene lovorike veselil 15-krat, tudi v zadnjih dveh sezonah.

Legia je v poljskem prvenstvu zadnji dve leti končala na tretjem mestu, zato si v klubu izjemno želijo ponovne vrnitve na vrh. Nazadnje so se z naslovom poljskega prvaka nogometaši Legie okitili leta 2006.