Novomeščani vseeno zadovoljni zapuščajo drugoligaško evropsko klubsko tekmovanje, saj so dobili štiri točke v posebnem točkovanju za nastop v evroligi v prihodnji sezoni in tako zmanjšali zaostanek za Unionom Olimpijo.

Potem ko so Novomeščani solidno opravili svoje delo v prvem polčasu, četudi so izgubili kar dvanajst žog, a zato dobili bitko pod obročema z 21:12, se je tekma prelomila ob koncu tretje četrtine in na začetku zadnje. Triminutni strelski post Krke je gostiteljem omogočil delni izid 9:0 in vodstvo s 55:46, ki ga varovancem trenerja Aleksandra Sekuliča ni več uspelo izničiti.

Skupina K, 6. krog: Banvit - Spartak 68:61 (17:21, 32:38, 50:46, Zupan 6 v 20 minutah za Spartak), končni vrstni red: 1. Spartak 5-1, 2. Budućnost 3-3, 3. Banvit 3-3, 4. Krka 1-5.