V nemški bundesligi je imel svojo predstavo Milivoje Novakovič, a tokrat predstavo zapravljenih priložnosti. Med drugim je zadel tudi vratnico, odkupil pa se je v zaključku tekme, ko je podal Lukasu Podolskemu, ki je s prefinjenim lobom zadel za zmago Kölna z 1:0 proti Freiburgu. Novakovič je igral do 92. minute, Mišo Brečko pa je prestal kazen rumenih kartonov.

V prvi poljski ligi je 86 minut za Wislo igral Andraž Kirm in se veselil zmage z 1:0. Z istim izidom je v drugi angleški ligi izgubil Robert Koren, ki je proti Cardiffu odigral vso tekmo za Hull. Nov poraz je zabeležil Auxerre v francoski ligi. S 3:0 ga je premagal Bordeaux, Valter Birsa pa je igral do 72. minute. Na Nizozemskem nista igrala Dalibor Stevanovič in Aleksander Radosavljevič (poškodba), po poškodbi pa se je v moštvo Groningena vrnil Tim Matavž in izgubil z 1:5 proti Feyenoordu.