Udrih je ob novem porazu kraljev znova začel v prvi peterki, poleg 20 točk pa je v statistiko dodal še pet skokov, štiri podaje in eno ukradeno žogo. LaMarcus Aldridge, ki je tekmo sicer začel slabo, je za Portland dosegel 23 točk. V treh četrtinah je v statistiko vpisal le osem točk, nato pa jih je v zadnji četrtini dosegel deset, še pet pa jih je dodal v podaljšku.

Šempetran je bil ponovno prvi strelec Sacramenta. Kralji so zopet dobro odigral tri četrtine, v zaključku tekme pa popustili in dopustili Portlandu novo zmago. "V podaljšku smo odigrali mirno, držali smo se dogovora in naše igre. Na koncu smo odigrali dobro tekmo. Nasprotniki imajo izjemne igralce, kot so Tyreke Evans, DaMarcus Cousins in Beno Udrih. Res ne vem, kako lahko imajo le devet zmag," je tekmo pokomentiral igralec Portlanda Nicolas Batum.

Dragić je za sonca proti Clevelandu (106:98) v 11 minutah dosegel devet točk in dve podaji. Veteran Phoenixa Grant Hill je dosegel 27 točk, Steve Nash je dodal še 15 točk in 15 podaj, kar je zadostovalo za četrto zaporedno zmago sonc. Pri Clevelandu sta bila najučinkovitejša Antawn Jamison s 23 točkami in J.J. Hickson, ki je poleg 16 točk dodal še 15 skokov.

Košarkarji Phoenixa so zabeležili četrto zaporedno zmago na gostovanjih, sonca pa s tekme v tekmo igrajo bolje. "Vince Carter odigra ključno vlogo, kadar ga potrebujemo. Z igralci, ki so prišli v ekipo, se vedno bolje razumemo, počasi se spoznavamo, vsak pa ve, kakšna je njegova naloga na igrišču," je dejal veteran Hill.

Vujačić se je z New Jerseyjem veselil zmage proti Utahu (103:95), nekdanji igralec moštva Los Angeles Lakers pa je v 30 minutah dosegel 15 točk, sedem skokov, štiri podaje in tekmecem "ukradel" tri žoge ter bil tako spet najučinkovitejši igralec mrežic s klopi. Košarkarji New Jerseyja so pobudo prevzeli v tretji četrtini, po nekaj koših Brooka Lopeza in Jordana Farmarja pa so si priigrali prednost 14 točk.

Prvi strelec mrežic je bil Lopez z 20 točkami, Vujačić pa je bil s svojim dosežkom izbran za najboljšega igralca svoje ekipe. Pri Utahu sta bila najučinkovitejša Deron Williams z 20 točkami in Al Jefferson s točko več.

Dallas je v domači dvorani premagal LA Lakers (109:100), ključno vlogo pri zmagi pa so odigrali Jason Kidd z 21 točkami, Shawn Marion in Jason Terry pa sta dosegla 22 točk.

San Antonio je proti Torontu zaostajal že za 11 točk, na koncu pa so se 11. zaporedne zmage veselile ostroge (104:95), ki se v letošnji sezoni že pri 36 zmagah in šestih porazih, kar zadostuje za prepričljivo prvo mesto v ligi NBA.

Novo blestečo predstavo pa je uprizoril Blake Griffin z 29 točkami in osmimi skoki, kar je LA Clippers prineslo novo zmago, tokrat proti Minnesoti (126:111). Pri Minnesoti je Kevin Love s 26 točkami in 11 skoki dosegel že 29. zaporedni dvojni dvojček v letošnji sezoni.