Priljubljenost si je, čeprav mu je že tako ni manjkalo, letos dodatno pripel v hrvaški različici tekmovalnega šova Znan obraz ima svoj glas, pri sosedih znanega kot Tvoje lice zvuči poznato, ki ga je predvajala hrvaška televizija Nova TV. A njegova kariera ima dolgo brado.
Začel jo je pri 12 letih s pesmijo Ta ljubezen, leta 2013, torej pri 19 letih, pa se je preselil v Veliko Britanijo. Tam je dve leti delal v restavraciji s hitro prehrano in kot osebni svetovalec v banki, potem pa se je znova vrnil h glasbi ter nastopal v nagrajenem gospel zboru Manchester Inspirational Voices in kot spremljevalni pevec sodeloval z britanskim pevcem J. P. Cooperjem in skupino Take That.
Leta 2019 se je vrnil v Slovenijo, nastopil v oddaji Znan obraz ima svoj glas, pred Tvoje lice zvuči poznato pa je navduševal tudi v hrvaški oddaji Superstar. Čeprav je Slovenec, ga boste pogosteje videli v Italiji, saj živi v Trstu. Tam ima, kot je marca povedal za hrvaško Glorio, zasebnost. »Lahko sedem v kavarno, kjer me nihče ne pozna. V Italiji se lahko sprostim in ustvarjalno napolnim, obožujem pa tudi njihovo morje, modo, glasbo in energijo,« je dejal in poudaril tudi povezanost z mamo Goco, ki je medicinska sestra, in očetom Miletom, ki je natakar.
O svojem ljubezenskem življenju je bolj zadržan, je pa za Glorio dal tale namig: »Ob meni mora biti človek, ki je iskreno srečen, kadar mi gre dobro. Nekdo, ki mi bo stal ob strani in mi dovolil, da tudi jaz podpiram njega, brez ega. In nekdo, s katerim se lahko vsak dan smejim kot majhen otrok.«