"Ni mi jasno, zakaj sem obsojen, saj nisem naredil nič narobe, kar bom v nadaljnjem postopku tudi dokazal. Ne predstavljam si, da bi moral iti v zapor," je sodbo komentiral Zidar, medtem ko Tovšakova in Črnigoj nista hotela dajati izjav. Zoper sodbo, ki še ni pravnomočna, se bodo njihovi zagovorniki pritožili. stran 3

Priporočamo