Zaposleni bodo z režimom gibanja, ki ga je v njihovem primeru dodelil osebni zdravnik, seznanjeni prek portala ali mobilne aplikacije zVEM. Prebivalci, ki te poti nimajo urejene, lahko navodilo prejmejo po elektronski pošti, prek portalov za paciente, prek sporočila sms ali tudi osebno, kadar so na pregledu v ambulanti. Odgovornost, da poskrbi za prejem zdravnikovih navodil, bo, če nima urejenega dostopa do zVem, na strani bolniško odsotnega posameznika. »Ambulanta bo svojo dolžnost od 1. julija dalje opravila z vpisom elektronskih navodil.«

Posameznik mora razlog začasne zadržanosti osebnemu zdravniku sporočiti še isti dan oziroma najpozneje prvi naslednji delovni dan ambulante. Na ZZZS prebivalcem svetujejo, da imajo vzpostavljen digitalni kanal komunikacije z zdravnikom. Pogovori med obravnavo so v domeni zdravnikov, a je kljub temu smiselno, da zdravnik morebitno spremembo režima gibanja bolniku omeni oziroma napove, saj taka sprememba lahko nakazuje izboljševanje pacientovega stanja in bližanje trenutka vračanja na delo.

Režim gibanja se lahko sprosti tako, da je posamezniku na novo dovoljeno gibanje v kraju bivanja ali tudi drugje, so ponazorili na ZZZS.

Zdravnik bo elektronsko navodilo izdal ob odprtju bolniškega dopusta, prav tako ob spremembi navodil za ravnanje ali ob spremembi razloga odsotnosti.

Zdravnik bo elektronsko navodilo izdal ob odprtju bolniškega dopusta, prav tako ob spremembi navodil za ravnanje ali ob spremembi razloga odsotnosti. V omenjenem digitalnem dokumentu bo navodilo o ravnanju bolniško odsotnega posameznika, navedene bodo tudi morebitne dovoljene aktivnosti. Iz elektronskega navodila bodo razvidni tudi obdobje njegove veljavnosti, razlog odsotnosti (zaposleni so lahko na primer odsotni tudi zaradi nege) in prvi dan odsotnosti. Z navodili, ki jih je odredil imenovani zdravnik ZZZS ali zdravstvena komisija ZZZS, bodo zavarovanci in delodajalci po drugi strani seznanjeni s prejemom odločbe o podaljšanju oziroma odobritvi bolniškega dopusta.

Delodajalcem bo navodilo o ravnanju dostopno prek portala SPOT. Pooblaščanje za novi postopek je možno od 19. junija, so pojasnili na ZZZS. Opozorili so še, da elektronsko navodilo vsebuje le informativne podatke. Pravilne in končne podatke za obračun nadomestila bo zdravnik tako podal šele z izdajo elektronskega bolniškega lista.

V nizu sprememb

Spremembe pri bolniških odsotnostih se vrstijo že od konca lanskega leta. Prvo je bilo obvezno zapisovanje navodil, kako naj posameznik med odsotnostjo ravna. Zaradi kasnejših zakonskih sprememb lahko posameznik ob drugi kršitvi zdravnikovih navodil v petih letih ostane brez nadomestila do zaključka odsotnosti, a ne dlje kot 30 dni. Letošnja novost so poenoteni režimi gibanja v času bolniške odsotnosti, ki segajo od doslednega počitka na domu do odhoda v tujino, ki je na voljo le ob redkih izjemah. Obenem so postali praviloma obvezni pregledi pri zdravniku najpozneje četrti dan, kadar se bo bolniška odsotnost še nadaljevala.

Elektronsko navodilo vsebuje le informativne podatke. Pravilne in končne podatke za obračun nadomestila bo zdravnik tako podal šele z izdajo elektronskega bolniškega lista.

Po zaostritvah so se bolniške odsotnosti glede na aktualne statistike ZZZS zmanjšale. V prvih štirih mesecih letošnjega leta je bilo v primeru odsotnosti, ki so v domeni ZZZS, 314.375 manj izgubljenih delovnih dni kot v enakem lanskem obdobju, pri izdatkih za nadomestila pa so s tem prihranili 28,3 milijona evrov. Število nadzorov se je, kot smo poročali, v zadnjem času povečevalo, kršitve ostajajo redke.

Spomnimo, da so spremembe spremljali tudi pomisleki in kritike. Zakonskim zaostritvam so oporekali v Delavski svetovalnici in iniciativi Glas ljudstva; slednja je med drugim opozarjala na nesorazmerno sankcioniranje kršitev, ki so lahko tudi nenamerne. V družinski medicini so po drugi strani opozarjali na postavljanje zdravnika v vlogo nadzornega organa.

Delodajalec lahko predlaga tudi laični nadzor

Delodajalec sam nadzira ravnanje zavarovanca v času bolniškega dopusta in tudi sprejema morebitne delovnopravne ukrepe, kadar se nadomestilo izplačuje v njegovo breme, pojasnjujejo na ZZZS. Spomnimo, pri odsotnosti zaradi posameznikove bolezni gre za prvih 30 delovnih dni, nato pa nadomestilo gre v breme ZZZS. Delodajalec lahko prav tako sam opravlja nadzor in sprejema morebitne delovnopravne ukrepe v obdobju, ko se nadomestilo izplačuje v breme zdravstvene blagajne. Tamkajšnjemu imenovanemu zdravniku lahko poleg tega predlaga uvedbo laičnega nadzora nad ravnanjem odsotnega delavca.

Priporočamo