Kolesarka je utrpela lažje telesne poškodbe. Po oskrbi zdravstvenega osebja na kraju nesreče so jo z reševalnim vozilom prepeljali v Splošno bolnišnico Jesenice.
Policisti zoper voznico vodijo prekrškovni postopek.
Simbolična fotografija: Tomaž Skale
Voznica podrla kolesarko, ki je morala v bolnišnico
Radovljiški policisti so včeraj nekaj po 8. uri obravnavali prometno nesrečo na območju Lesc. 43-letna voznica osebnega avtomobila je pri vključevanju na prednostno cesto odvzela prednost kolesarki, ki je pravilno vozila po prednostni cesti, zaradi česar je prišlo do trčenja.
Kolesarka je utrpela lažje telesne poškodbe. Po oskrbi zdravstvenega osebja na kraju nesreče so jo z reševalnim vozilom prepeljali v Splošno bolnišnico Jesenice.
Policisti zoper voznico vodijo prekrškovni postopek.