Popoldne je zagorelo na gradbišču na ljubljanski železniški postaji. Šlo naj bi za manjši požar.
Po poročanju portala 24 ur je med polaganjem izolacije na novem nadstrešku ta zagorela, ogenj pa so gasilci takoj pogasili.
Črni dim je videti tudi iz središča mesta. Foto: Katja Šifkovič
Nad središčem Ljubljane črn dim, zagorelo pri železniški postaji
Nad središčem prestolnice se dviga črn dim. Zagorelo je na gradbišču na območju ljubljanske železniške postaje.
Popoldne je zagorelo na gradbišču na ljubljanski železniški postaji. Šlo naj bi za manjši požar.
Po poročanju portala 24 ur je med polaganjem izolacije na novem nadstrešku ta zagorela, ogenj pa so gasilci takoj pogasili.