Minuli teden je v 48. letu na Norveškem umrla nekdanja pevka skupine Srebrna krila Vlatka Grakalić. Grakalićeva je izgubila boj z rakom na maternici, in to le mesec po tem, ko so ji ga diagnosticirali. Novico o pevkini smrti je za Večernji list potrdila njena sestra Maja Grakalić, ki je povedala, da se bodo od Vlatke poslovili v družinskem krogu. Grakalićeva, ki je bila v širši javnosti znana predvsem kot pevka Srebrnih kril, je bila del te skupine šest let, in sicer med letoma 1994 in 2000. Zamenjala je prejšnjo pevko Vlatko Pokos, nekateri pa se je bodo spomnili po pesmih, kot sta Ljubav je za ljude sve in O, kako se ludo osjećam. Ko je umrl frontman Srebrnih kril Mustafa Ismailovski - Muc, se je posvetila solo karieri in potem leta 2008 nastopila tudi na glasbenem tekmovanju Dora, na katerem Hrvati izbirajo svojo predstavnico za Pesem Evrovizije, V tem času je tudi zapustila Hrvaško. Najprej je živela v Španiji, kjer je pela pri eni od cover zasedb na Majorki, potem pa se je poročila in preselila v Oslo ter se posvetila družini – možu in dvema otrokoma. tb
Vlatka Grakalić je zadnja leta živela v Oslu.
Odšla je Vlatka Grakalić, pevka Srebrnih kril
Priporočamo
Peter Prevc: Skakalni policaji niso opravljali svojega dela
21 let zapora: Bančni inšpektor s pasom zadavil ženo
Dobrodelni projekt
Velenjski harmonikar v lov na nov Guinnessov rekord
Potniški center
Arhitekt Mušič: Nikoli nisem pomislil, da je to v moji Ljubljani sploh mogoče
onesnaženje
Zaradi onesnaženja v delu Logatca voda nepitna
zdravstvo
Kako so se zasukali cilji Golobove vlade
Odmevno
Po Dončićevi prodaji: Karma je psica, Nico pa njen sin
Velika Britanija
Britanski kralj odpovedal obveznosti zaradi stranskih učinkov zdravljenja raka
Prijava
Še nimate računa? Ustvarite račun
×