Minuli teden je v 48. letu na Norveškem umrla nekdanja pevka skupine Srebrna krila Vlatka Grakalić. Grakalićeva je izgubila boj z rakom na maternici, in to le mesec po tem, ko so ji ga diagnosticirali. Novico o pevkini smrti je za Večernji list potrdila njena sestra Maja Grakalić, ki je povedala, da se bodo od Vlatke poslovili v družinskem krogu. Grakalićeva, ki je bila v širši javnosti znana predvsem kot pevka Srebrnih kril, je bila del te skupine šest let, in sicer med letoma 1994 in 2000. Zamenjala je prejšnjo pevko Vlatko Pokos, nekateri pa se je bodo spomnili po pesmih, kot sta Ljubav je za ljude sve in O, kako se ludo osjećam. Ko je umrl frontman Srebrnih kril Mustafa Ismailovski - Muc, se je posvetila solo karieri in potem leta 2008 nastopila tudi na glasbenem tekmovanju Dora, na katerem Hrvati izbirajo svojo predstavnico za Pesem Evrovizije, V tem času je tudi zapustila Hrvaško. Najprej je živela v Španiji, kjer je pela pri eni od cover zasedb na Majorki, potem pa se je poročila in preselila v Oslo ter se posvetila družini – možu in dvema otrokoma. tb

Priporočamo