S tem vprašanjem nas je spomnil, kako slepo zaupamo novim obrazom, amaterskim obrazom in praznim obrazom, da nam vodijo državo. K temu lahko dodamo še nadgradnjo. Ti vozniki brez osnovnega znanja in veščin sedejo za volan največkrat dobro pijani. Pijani od zmage, pijani od prepričanja, da so zdaj vladarji in nedotakljivi. Pijani od lastne pomembnosti se ne zmenijo več za nobena pravila in vozijo skozi rdeče semaforske luči in drugim kažejo osle. Čez svoje nasprotnike udrihajo približno tako kot vaški pijanci, ki bi vsako nestrinjanje najraje končali s pestmi pred oštarijo.

Članek je dostopen samo za naročnike
Članek je dostopen samo za naročnike
Priporočamo