Še zdaleč ne, le priprave nam omogočajo, da se dvignemo v zrak, ampak ne sami, temveč na njih. Če smo malo škodoželjni, je v letalu, sploh v večjem, podobno kot v dnevni sobi. Majhna letala so druga zgodba, jadralna še druga. To ni letenje, le omogočen nam je pogled na Zemljo iz zraka. In potovanje z letalom se je spremenilo v transfer ljudi z enega kraja v drugega, najbrž pri tem ne občutimo več prav nič prvinskega, kot je dejansko letenje.

Članek je dostopen samo za naročnike
Članek je dostopen samo za naročnike
Priporočamo