Na edini preostali tekmi večera med Buffalo Sabres in Ottawa Senators so se zmage prav tako veselili gosti, ki so bili boljši s 5:2. Mike Reilly je po izenačenju na 2:2 dosegel gol za vodstvo po 8:48 minutah igre v zadnji tretjini, ki so jo gosti dobili s 3:0. Tyler Ennis je v tem delu k zmagi dodal gol in podajo, med strelce se je za Ottawo, ki je bila kar sedem tekem brez zmage, vpisal tudi Jean-Gabriel Pageau.

Mark Borowiecki je zapečatil zmago v nebranjena vrata gostiteljev 2:06 minute pred koncem, še en gol v »prazno mrežo« je šest sekund pred koncem dodal Nikola Zajcev.

Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja bodo po vikendu All-Star prvič na delu v noči iz srede na četrtek, ko bodo v Staples Centru gostili moštvo Tampe.