Hokejisti Vancouvra so že v uvodni tretjini zadeli petkrat; prvič po manj kot dveh minutah igre. Josh Leivo je k zmagi dodal gol in podajo, med strelce pa so se vpisali še Brandon Sutter, Tim Schaller, Jake Virtanen in Brock Boeser, Alex Edler in Elias Pettersson pa sta prispeval vsak po tri podaje. Domači vratar Thatcher Demko je zaustavil 27 strelov.

Edino preostalo tekmo večera so odločili šele kazenski streli; Arizona Coyotes so na gostovanju pri Buffalo Sabres zmagali s 3:2. Junak večera je bil Nick Schmaltz, ki je bil uspešen pri izvajanju kazenskih strelov, v rednem delu sta zadela Conor Garland in Carl Soderberg, vratar Darcy Kuemper pa je zbral 24 obramb in zaustavil tudi vse tri poskuse Buffala v shootoutu.