Dragić je odločilnih šest točk za zmago Miamija prispeval v podaljšku. Zadnji točki na tekmi sta bila Dragićeva prosta meta. Vsega skupaj je odigral 35 minut, uradno je bil sicer del rezervistov, saj je tekmo spet začel s klopi. Dragić in druščina so tako pokvarili zabavo Milwaukeeja na njihovi uvodni domači tekmi nove sezone.

Najboljši posameznik obračuna je bil najboljši igralec (MVP) rednega dela minule sezone Grk Giannis Antetokounmpo z 29 točkami, 17 skoki in devetimi podajami. A je njegov dosežek pustil grenak priokus, saj je bil del poražene ekipe, ki je zapravila visoko vodstvo, ki si ga je priigrala na začetku tretje četrtine.

Bolečina ob porazu je še toliko hujša, ker je Miami zmagal, potem ko je zaostajal kar za 21 točk (54:73). Na začetku zadnje četrtine rednega dela so domači vodili s +11 (93:82).

Miami se je vrnil in dve sekundi pred koncem rednega dela vodil z dvema točkama razlike (121:119). Antetokounmpo je nato ob koncu rednega dela prispeval koš za podaljšek.