Iličićeva Atalanta je gostovala pri vodilnem Manchester Cityju. Povedla je v 28. minuti po najstrožji kazni Ruslana Malinovskega, City pa je tekmo obrnil v 34. in 38. minuti, ko je zadel Sergio Aguero, drugič z bele točke. Raheem Sterling je v 58. minuti povišal na 3:1, nato štiri minute pozneje še na 4:1, v 69. pa na kar 5:1. V 83. minuti je pri domačih drugi rumeni karton dobil Phil Foden.

V skupini A je Brugge doma izgubil proti PSG z 0:5. Za Francoze je najprej zadel Mauro Icardi v sedmi minuti, v 61. pa še Kylian Mbappe. V 63. minuti je bil znova uspešen Icardi. V 79. minuti se je drugič med strelce vpisal še Mbappe, v 83. pa še tretjič. Galatasaray pa je gostil Real Madrid in izgubil z 0:1. Toni Kroos je Špancem priigral zmago v 18. minuti.

V skupini B je Tottenham visoko premagal Crveno zvezdo s 5:0. Že v prvem polčasu so Angleži povedli s 3:0 po zadetku Harryja Kana v deveti ter Heung-Min Sona v 16. in 44. minuti. Erik Lamela je za 4:0 zadel v 57. minuti, v 72. pa je svoj drugi gol na tekmi dosegel še Kane. Olympiakos pa je gostil Bayern in izgubil z 2:3. Prvi polčas se je končal z 1:1, potem ko je v 23. minuti za domače zadel Youseff El Arabi, v 34. pa za goste Robert Lewandowski. Isti igralec je zadel še v 62. minuti za vodstvo Bavarcev, Corentin Tolisso pa ga je v 75. še povečal. Guilherme je v 80. minuti Grke znova malce približal, česa več pa Grkom ni uspelo iztržiti.