V zadnjem krogu pred oktobrskim reprezentančnim nogometnim premorom sta se pomerila Zrinjski Mostar in Sarajevo. Tekmeca, ki sta si od leta 2014 razdelila vse naslove najboljšega v BiH, sta se razšla brez zmagovalca. Gostje iz bosanske prestolnice so imeli največjo priložnost v 28. minuti, ko je Ahmetović zadel okvir gola. Domači so v drugem polčasu pritisnili, v 50. minuti je vratnico zadel Barbarić. V 66. minuti je bil pri Sarajevu izključen Hebibović. Zrinjski je bil do konca dvoboja boljši nasprotnik, a gola ni zabil. Sarajevo je po remiju na lestvici drugo (24 točk), Zrinjski je s štirimi točkami manj peti.

Situacijo je najbolje izkoristila Tuzla City in z zmago nad zadnjeuvrščeno Zvijezdo 09 skočila na vrh prvenstvene tabele. Še lepšo priložnost je imel za preboj na vrh drugi klub iz Sarajeva, Željezničar, vendar so modri na gostovanju pri lanskem drugoligašu Borcu v Banji Luki visoko izgubili (0:3) in na lestvici ostajajo tretji.