Brett Ritchie se je proti svoji nekdanji ekipi Dallasu, kjer je preživel svojih prvih pet sezon v ligi NHL, vpisal med strelce. Novi napadalec Bostona je zadel že po malo več kot minuti igre. Danton Heinen je v uvodni tretjini povišal vodstvo gostov na 2:0 z igralcem več, vratar Tuukka Rask pa je zbral 28 obramb.

V drugi tretjini so morali Romana Polaka na nosilih odnesti z ledu, saj se je branilec Dallasa z glavo grdo zaletel v ogrado. Njegova poškodba je za skoraj deset minut prekinila tekmo. Iz tabora zvezd so sporočili, da je še v bolnišnici.

Edini zadetek za končnih 2:1 je za domače manj kot minuto po poškodbi soigralca dosegel Roope Hintz.

Los Angeles Kings, moštvo edinega Slovenca v ligi NHL Anžeta Kopitarja, bo novo sezono začelo v noči na nedeljo proti Edmontonu.