V Areni Fonte Nova v Salvadorju je bilo po prvem polčasu 1:1. Že v osmi minuti so povedli Čilenci, ko je Jose Fuenzalida žogo z močnim udarcem preusmeril proti vratom, žoga pa se je odbila od vratnice v notranji del gola. Ekvadorski čuvaj mreže Alexander Dominguez je bil povsem nebogljen.

Osemnajst minut kasneje so Ekvadorci prišli do izenačenja. Enner Valencia je streljal z bele točke ter žogo poslal tik pod prečko v mrežo za 1:1.

V tretjem obračunu na Copi Americi branilce naslova iz Čila čaka Urugvaj, medtem ko se bodo Japonci za obstanek udarili z Ekvadorjem, ki na tem prvenstvu po dveh porazih še nima točke.

V skupini A imajo na vrhu po dveh tekmah gostitelji iz Brazilije in Peru po štiri točke. Kolumbija prepričljivo vodi v skupini B.