Miami je v tretji četrtini vodil za 21 točk, na koncu pa je tesno izgubil. Dobrih šest minut pred koncem obračuna je Dragić zadel met za tri točke za vodstvo svoje ekipe s 113:103, nato pa je Houston naredil serijo 14:0 in prešel v vodstvo, ki ga do konca tekme ni več izpustil iz rok.

»Na koncu tekme smo dobili natisnjeno statistiko in videl sem, da je Harden dal 58 točk. Vsi smo bili presenečeni: 'Toliko točk je dal?' Ni se nam sanjalo, da je dal toliko točk. To je veliko točk. Neverjeten je bil,« je po koncu tekme igro soigralca komentiral Austin Rivers, ki je bil s 17 točkami drugi strelec Houstna.

Pri Miamiju je 21 točk dosegel še Kelly Olynyk.

Tako Miami kot Dallas Mavericks z Luko Dončićem naslednja tekma čaka v noči na nedeljo. Miami bo gostil Brooklyn Nets, Dallas pa Memphis Grizzlies.