Boeser je zadel tudi sredi druge tretjine, ko je Vancouver povedel z 2:1, po golu Eliasa Petterssona pa so gostje v 13. minuti vodili tudi z 1:0. Austin Wagner je le osem sekund pozneje izenačil na 1:1, Michael Amadio pa v 13. minuti druge tretjine na 2:2. Alec Martinez je sredi druge tretjine domači vrsti zagotovil vodstvo s 3:2.

Adam Gaudette pa je minuto in 38 sekund pred koncem rednega dela izsilil podaljšek, v katerem pa ni bilo gola. IlijaKovalčuk in Pettersson sta v kazenskih strelih dosegla prva gola, po izenačenju je nato streljal Kopitar, a je Jacob Markstrom (35 obramb) njegov strel ubranil, Jonathan Quick (24 obramb) pa je nato klonil po šestem strelu, ki ga je na njegova vrata usmeril Boeser.