Kopitar je bil podajalec v 27. minuti, ko je Kralje v vodstvo popeljal Drew Doughty in v 33., ko je za 0:2 zadel Sean Walker. Gostitelji so se približali v 41., ko je znižal Nathan MacKinnon, minuto in 50 sekund pred koncem pa je upanje na preobrat navijačem vrnil Carl Soderberg in izenačil na 2:2. V podaljšku se je sreča nato vendarle nasmehnila ekipi edinega slovenskega igralca v ligi.

Los Angeles je po slabem uvodu v sezono tik pred novim letom zaigral kot prerojen in na šestih tekmah dosegel pet zmag. Kralji so s 35 osvojenimi točkami sicer še vedno zadnja ekipa zahodne konference, a so ujeli vsaj Philadelphio, zadnjo na vzhodu. Od končnice so oddaljeni devet točk, to pa bodo skušali spremeniti že danes, ko jih čaka gostovanje v Las Vegasu.