Madridčani so si hitro nabrali visoko prednost, jo z ležernejšo igro v tretji četrtini precej zapravili, ko so Grki prišli le na -8, toda konec je bil spet dober za domačo zasedbo. Randolph je tekmo končal s petimi točkami in dvema skokoma ter podajo v 19 minutah, Prepelič pa je v igro prišel ob koncu in se v dobrih dveh minutah v statistiko vpisal z eno podajo.

Že v torek je Jaka Blažič z Barcelono gostil Olympiacos in izgubil s 60:69, Alen Omić pa je z Budućnostjo gostoval pri Anadoluju Efesu ter izgubil z 68:106.

Barcelona, za katero je Blažič igral 14:54 minute ter dosegel dve točki in tri skoke, je doživela sedmi poraz. Omić je igral slabih 23 minut, v tem času pa zbral dve točki, štiri skoke, dve podaji in ukradeno žogo.