V elitni ligi A je bila na sporedu še ena tekma. V okviru skupine 2 sta se pomerila Belgija in Islandija, obračun v Bruslju pa je zaznamoval dvakratni strelec Michy Batshuayi, ki je zadel v 65. in 81. minuti.

Nogometaši iz BiH so si že pred gostovanjem na Dunaju s tremi zmagami zagotovili prvo mesto v tretji skupini lige B, na drevišnjem obračunu z Avstrijci pa so se razšli brez golov.

Grki so v ligi C ukanili Fince, edini gol pa je v 25. minuti dosegel Albin Granlund, ki je ukanil svojega reprezentančnega vratarja Lukasa Hradeckyja. V drugi tekmi skupine 2 je Madžarska na domačem igrišču premagala Estonijo z 2:0, gola pa sta za naše vzhodne sosede dosegla Willi Orban v 8. in Adam Szalai v 69. minuti.

Na prvem dvoboju prve skupine v ligi B sta se Kazahstan in Latvija razšla z neodločenim izidom 1:1, identičen izid je bil na drugem obračunu med Andoro in Gruzijo. V drugi skupini je Belorusija slavila v Luksemburgu z 2:0, Moldavija pa v San Marinu z 1:0.