Anglijo je v vodstvo v 11. minuti popeljal Marcus Rashford, že dve minuti kasneje je za 1:1 poskrbel Saul. Pri prvem golu se je pod podajo podpisal Rodrigo, isti igralec pa je v 32. minuti zadel za 2:1. Na začetku drugega polčasa je po trku z Danijem Carvajalom negibno obležal angleški branilec Luke Shaw. Po dolgi zdravniški oskrbi, po tem ko je utrpel udarec v glavo, so ga odpeljali v bolnišnico, povratnik na zelenice pa je že sporočil, da se počuti dobro.

V drugi tekmi lige A je Švica s kar 6:0 odpravila Islandijo, ki je v drugem polčasu prejela štiri gole, v ligi B (skupina 3) pa je Severna Irska igrala z BiH in pred domačimi gledalci klonila z 1:2. Finska je v ligi C z 1:0 premagala Madžarsko, na drugi tekmi je Estonija z 0:1 izgubila proti Grčiji. Beloruski nogometaši (skupina 2) pa so bili v ligi D boljši s 5:0 od San Marina, Luksemburg je s 4:0 nadigral Moldavijo.