Boston bi z zmago končal na prvem mestu vzhodne konference, ki jo je tako po porazu Bruins osvojila ekipa Tampa Baya.

Florida je povedla že po eni minuti in 22 sekundah igre, ko je zadel Henrik Borgstrom. David Backes je znižal v deveti minuti, Frank Vatrano, ki je podal za prvi gol, pa je Panterje v 17. minuti spet popeljal v vodstvo. Maksim Mamin je nato v drugi tretjini zadel za 3:1, David Pastrnak je v deseti minuti tretje tretjine ob igralcu več še znižal, Jevgenij Dadonov pa je slabi dve minuti postavil končnih 4:2.

Po dveh dneh premora se bo za hokejiste začel prvi krog končnice, takoj prvi dan bodo na led stopili kralji Anžeta Kopitarja, ki bodo končnico proti Las Vegasu začeli v gosteh.