Benn je tri minute pred koncem ukradel plošček Tomasu Hertlu in zadel za 3:2, nato pa za hat-trick zadel še prazno mrežo ob koncu tekme. Prvič je zadel ob koncu druge tretjine, ko so zvezde zaostajale še z 0:2. Poleg Benna je tokrat zadel še Gemel Smith, ki je pet minut pred koncem izid izenačil na 2:2.

»Dobro sem prebral namero Hertla in si rekel, tole pa bom vzel,« je po tekmi dejal Benn. V vratih se je izkazal Mike McKenna, ki je zamenjal poškodovanega Karija Lehtonena. Ustavil je vseh 17 strelov, ki so mu bili namenjeni. Lehtonen je namreč moral iz igre štiri minute pred koncem prve tretjine zaradi poškodbe, v obrazno masko je namreč prejel plošček. Dosežek je za McKenno pomemben tudi zato, ker je nazadnje igral februarja 2015.

Moštvo Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja, ki je tik pred uvrstitvijo v končnico, bo v noči na petek doma gostilo Minnesota Wild.