Potem ko sta se francoska nogometna velikana v nedeljo pomerila v prvenstvu, sta tokrat med seboj obračunala še v četrtfinalu francoskega pokala. Tekma je bila na prvi pogled zelo podobna tisti izpred štirih dni, saj je tudi tokrat PSG slavil zmago z izidom 3:0, obenem pa jih je vznejevoljila nova poškodba nogometaša. Če je minuli konec tedna moral na bolniško Neymar, je tekmo sinoči po zaključku prvega polčasa predčasno sklenil Kylian Mbappe.

»Prejelje udarec v gleženj, zato je prosil za zamenjavo. Upam, da ne gre za nič hujšega,« je včeraj dejal njegov trener Unai Emery. Odsotnost mladega napadalca sta v drugem polčasu uspešno nadomestila Angel di Maria in Edison Cavani. Argentinec se je med strelce vpisal dvakrat, Urugvajec pa enkrat.