Udrih je ob prvencu za litovsko zasedbo odigral devet minut in dosegel štiri točke, dodal pa še po en skok in podajo.

Brose Bamberg Alekseja Nikolića je gostil moskovski Himki, slovenski košarkar je bil na igrišču manj kot minuto in se ni vpisal v statistiko, njegova ekipa pa je izgubila s 70:74.

Real Madrid Luke Dončića je po dobrem drugem polčasu (tretja četrtina 21:10) oziroma končnici, ko je nadoknadil dve točki zaostanka ob polčasu, zanesljivo premagal Maccabi. H končni razliki +12 je 11 točk, tri skoke in štiri podaje prispeval slovenski as Luka Dončić, ki je v tretji četrtini prejel udarec po roki, zaradi česar je eno četrtino počival.

Že v četrtek je od Slovencev nastopil Zoran Dragić, njegov Anadolu Efes je gostoval pri Panathinaikosu in izgubil z 79:90. Dragić je na parketu preživel 29 minut, dosegel šest točk in dodal še po en skok in podajo.