Goran Dragić je bil najboljši domači igralec. Ob metu 7:10, trojke 4:4, je v 25 minutah na parketu zbral 20 točk. Na drugi strani je Stephen Curry dosegel 30 točk, Kevin Durant pa 24. Miami je trenutno deseta ekipa na vzhodu, Golden State pa se je z osemnajsto zmago utrdil na drugem mestu na zahodu oziroma tretjem v ligi.

Dragića in soigralce zdaj čakajo tri zaporedna gostovanja. V noči iz srede na četrtek bodo igrali v San Antoniu, tri dni kasneje v Brooklynu, 11. decembra pa v Memphisu.

»Prvi polčas smo bili enakovreden tekmec, v nadaljevanju pa so pokazali, zakaj so svetovni prvaki. Imajo celo kopico odličnih igralcev, ki so zlahka naredili veliko razliko. A jutri je nov dan in naše misli so že pri naslednjem tekmecu, ki igra precej drugače. Tekma s San Antoniom bo za nas veliko bolj pomembna,« je dejal slovenski zvezdnik.