Mura, ki jo je v jesenskem delu sezone premagala le Krka, je tudi v Radomljah pokazala, zakaj je vodilna ekipa s sedmimi točkami naskoka pred drugo Dravo. Nadzor nad igro je imela že v prvem polčasu, v nadaljevanju pa je v pičlih dveh minutah rešila vse dvome o zmagovalcu. Po zadetkih Kurbusa in Sirka je za vrhunec z natančno odmerjenim strelom poskrbel še prvi strelec lige Luka Bobičanec (12 golov). Mura je najboljša v vseh najpomembnejših elementih: največ zmag (14), najmanj porazov (1), najboljši napad z 48 doseženimi goli in najboljša obramba z le desetimi prejetimi zadetki. Ima še trenerja z izkušnjami iz lige prvakov Anteja Šimundžo: »Na prvem mestu smo. To smo si želeli, poleg tega imamo še veliko rezerv, kar je zame v tem trenutku najpomembnejše. Spomladi smo lahko še boljši.«

2. SNL, 17. krog: Radomlje – Mura 0:3 (0:0); strelci – 0:1 Kurbus (63), 0:2 Sirk (65), 0:3 Bobičanec (73), gledalcev 200, sodnik: Borošak.