Arizona je povedla z golom Šveda Oliver Ekman-Larssona v prvem delu, po izenačenju Kopitarja pa je domačim vodstvo vnovič zagotovil 21-letni Brendan Perlini v 38. minuti. V 43. minuti je Trevor Lewis še drugič zadel za ekipo iz Kalifornije in moštvi sta redni del končali poravnani. V tretji minuti podaljška pa je nato o zmagovalcu odločil 20-letni novinec Christian Fischer.

Z osvojeno točko Kralji ostajajo na drugem mestu pacifiške skupine, v zahodni konferenci pa so na petem mestu. Vodilna ekipa lige ostaja Tampa, ki pa je ponoči v Washingtonu izgubila z 1:3.

Premora za Kralje ne bo, saj bodo že danes v domači dvorani gostili Anaheim, ki je moral v noči na soboto po slovenskem času priznati premoč Winnipegu (1:4).