Na tekmi tretje angleške lige med Wiganom in ekipo Doncaster Rovers se je spisala prav posebna zgodba. Vezist nekdanjih prvoligašev Ryan Colclough je v sodnikovem dodatku prvega polčasa najprej zadel za povišanje vodstva na 2:0. Med odmorom je prišla novica, da je ženi odtekla voda in je zaradi popadkov že v porodnišnici. To je sicer 22-letni vezist izvedel šele na igrišču. V 58. minuti je nato dosegel še drugi zadetek, dve minuti kasneje pa odhitel v menjavo. Kasneje se je na twitterju njegovega kluba znašla simpatična fotografija novopečenega očka, ki je še vedno v dresu ujel rojstvo svojega drugega otroka.

V porodnišnico je prišel 30 minut pred rojstvom sina: »Tik preden sem zadel, mi je oče s tribun signaliziral, da je ženi odtekla voda, zaradi česar sem bil nekoliko šokiran. Potem sem zadel in pogledal proti trenerju, ki mi je rekel, da me bodo sedaj zamenjali,« je potek dogodkov po poročanju Guardiana opisal srečni nogometaš, ki je po rojstvu sina Harleyja Thomasa na twitterju zapisal: »Odličen rezultat za ekipo. Zelo sem vesel, da je bilo rojstvo mojega drugega sina zaznamovano z dvema zadetkoma in zmago. Zaradi njega je bil to pravzaprav hat-trick!«