Dragić je odigral 39 minut in v statistiko vpisal 18 točk, šest skokov in pet podaj, imel pa je tudi šest izgubljenih žog. Prvi igralec tekme je bil Dion Waiters s 33 točkami, kar je njegov najboljši dosežek kariere, a je zgrešil tudi sedem trojk (1:8). Waiters je v četrti četrtini zbral 14 točk, njegov pa je bil tudi koš, s katerim je Miami izsilil podaljšek (110:110).

Waiters je pet sekund pred koncem podaljška zadel trojko za izid 122:123, a sta po osebni napaki, ki so jo prisodili Dragiću, Minnesoti pripadla zadnja prosta meta. Waiters je nato ob zvoku sirene zgrešil trojko. Pri gostujočem moštvu je Jeff Teague zbral 23 točk.

Miami bo niz šestih tekem v domači dvorani končal v sredo, ko bo gostil Chicago.