Randolph je bil pri šestnajstih točkah (4:5 za dve točki, 2:4 za tri točke), ko si je ob koncu tretje četrtine izpahnil ramo in moral v slačilnico. Navkljub njegovi odsotnosti je Real Madrid v zadnjih desetih minutah strl odpor CSKA Moskve in zasluženo zmagal z 82:69.

Luka Dončić strelsko ni bil najbolj natančen, saj je iz igre zgrešil šest metov (2:8), vseeno pa je tekmo končal z najvišjim statističnim indeksom pri Real Madridu (21). Zbral je 14 točk, 7 skokov, 2 podaji, 2 ukradeni žogi, tekmeci pa so nad njim naredili osem osebnih napak.

Nocoj sta nastopili še dve ekipi s slovenskimi igralci. Zoran Dragić ni bil v postavi Olimpie iz Milana, ki je doma po podaljšku izgubila proti aktualnemu evropskemu prvaku Fenerbahčeju, Aleksej Nikolić pa je za Bamberg igral 26 minut in zbral osem točk (1:2 za dve točki, trojke 1:3) ter šest podaj.