Dnevnikova stava

Nogomet, mednarodni klubi, evropska liga

Sevilla – Athletic Bilbao
1
Sevilli igra Athletic Bilbaa v zadnjem obdobju zelo ustreza, saj je proti Baskom dobila zadnje tri tekme. Gosti bodo morali odigrati vrhunsko, če želijo upati na napredovanje.

Liverpool – Borussia (D)
0
Prva tekma v Nemčiji se je končala z neodločenim izidom 1:1. Ekipi sta med seboj zelo izenačeni, zaradi igranja pred domačimi gledalci pa vloga rahlega favorita pripada Liverpoolu.

Shakhtar D. – Braga
1
Ker so Portugalci prvo tekmo izgubili (1:2), bodo morali napasti od prve minute. Posledično bodo imeli več prostora Šahtarjevi napadalci, ki so v zadnjem obdobju strelsko zelo razpoloženi.

Tenis, ATP, Monte Carlo

Federer R. – Bautista A.R.
1
Bautista je proti Federerju doslej igral štirikrat, a je vselej izgubil. Za Španca bo uspeh že, če bo proti tretjemu igralcu sveta osvojil niz, kar mu doslej še ni uspelo.

Tenis, challenger, Gwangju

Žemlja G. – Jung J.
1
Žemlja se je z Jungom letos že srečal na turnirju v Dallasu in ga premagal z 2:1 v nizih. Slovenski igralec ima zelo dobre možnosti za zmago tudi tokrat.