Dnevnikova stava

Nogomet, Češka, pokal

Sparta Praga – Slovan Liberec
0, 2
Slovan je Sparto premagal na vseh treh medsebojnih tekmah v zadnjem letu, zato ne bo presenečenje, če ohrani prednost s prve tekme (2:1) in se prebije v polfinale pokala.

Košarka, mednarodni, evropokal

Galatasaray – Gran Canaria
1
Zelo izenačen polfinalni par, ki bo verjetno dal tudi letošnjega prvaka evropokala, bo najbrž odločen šele v zadnjih minutah povratne tekme. Na prvi pa bi si Turki verjetno morali priigrati vsaj minimalno prednost.

Košarka, Slovenija, 1.liga

Union Olimpija – Helios Suns /+7,5/
2
Helios je v zadnjem tednu premagal Krko in Tajfun, zato se razglašeni Olimpiji obeta težko delo.

Tenis, WTA, Miami

Konta J. – Azarenka V.
2
Azarenka po zmagi na turnirju v Indian Wellsu odlično formo kaže tudi v Miamiju, kjer v prvih treh krogih ni izgubila niza.

Košarka, ZDA, NBA

LA Lakers – Miami
2
Miami si v zadnjih tednih pred končnico v hudem boju za tretje mesto na vzhodu ne sme privoščiti poraza proti drugi najslabši ekipi letošnje sezone.