Igralci Chicago Blackhawks so pred svojimi navijači v dvoboju prvouvrščenih ekip zahodnega dela lige klonili z Anaheim Ducks z 1:2, vendar kljub tretjemu porazu v sezoni v medsebojnih dvobojih ohranili prvo mesto. Srečanje je odločil Sheldon Souray z zadetkom dobri dve minuti pred koncem derbija. Hokejisti Calgary Flames so izgubili s Columbus Blue Jackets s 4:6.

V Dallasu je Čeh Jaromir Jagr postal dvanajsti igralec v zgodovini lige, ki je zbral 1000 ali več podaj. Skupaj z Jamiem Bennom in Rayjem Whitneyjem, ki sta dosegla po gol in podajo, ter soigralci je prekinil niz sedmih zaporednih zmag Minnesote. Slednja ima na četrtem mestu na zahodnem delu lige dve točki več od tokrat proste in petouvrščene ekipe Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja.