Še v 52. minuti ste imeli šest zadetkov prednosti, a nato skoraj ostali praznih rok. Kaj je razlog za neverjeten padec?

V zadnjih osmih minutah je prišlo do velikega padca v naši igri, ki si ga ne bi smeli dovoliti. Celjani so spremenili obrambo v 4-2, proti kateri smo imeli kar precej težav. Naredili smo kopico napak, kar so gostitelji kaznovali in uspeli izenačiti. Toda v živčni končnici smo bili srečnejši in spretnejši. Osvojili smo obe točki, kar edino šteje na derbijih.

Celjani očitno postajajo vaša stalna »stranka«.

Glede na visoke končne razlike smo zadnjih pet tekem s Celjani dokaj zlahka dobili. Vedno smo si visoko razliko priigrali po 45, 50 minutah igre, tokrat pa že nekoliko prej. A kljub temu je vsaka tekma s Celjani težka, njihova igra pa je pokazala, da so vedno bolj uigrani in da so v vzponu. Nerealno bi bilo pričakovati, da jih na vsaki tekmi premagamo s petimi ali desetimi zadetki razlike.

Že v soboto vas čaka nova evropska preizkušnja, gostovanje pri Metalurgu v Skopju.

Proti Celjanom smo porabili veliko moči, a sem prepričan, da je še imamo dovolj tudi za Skopje. Za regeneracijo imamo dva dni časa. Čeprav me je Metalurg presenetil z zmago v Chamberyju, gremo v Skopju na zmago.