Junaka sobotnih polfinalnih dvobojev sta bila vratarja Gorazd Škof (Cimos) in Matevž Skok (Celje Pivovarna Laško), ki sta zbrala po 14 obramb. Branilci pokalnega naslova iz Kopra so po osmih izenačenjih v prvem polčasu šele v nadaljevanju strli odpor Ormožanov, ki so v 50. minuti zaostajali le za dva zadetka (16:18), pomagala pa jim ni niti dobra predstava njihovih vratarjev Boštjana Belca in Gašperja Jelena, ki sta skupaj zbrala 19 obramb. Celjani so proti Mariborčanom v prvem polčasu nekajkrat zaostajali že za tri zadetke (5:8, 6:9, 9:12, 11:14), a so odšli na odmor z minimalno prednostjo (16:15). V nadaljevanju je Maribor Branik popustil in v 53. minuti zaostajali rekordnih sedem zadetkov (23:30), v končnici pa precej omilili poraz