Včeraj zvečer sta se v Severni Karolini pomerili moštvi New Jersey Devils in Carolina Huricans. Po dveh tretjinah so domači hokejisti vodili s 3:0 in tekma je bila videti že odločena, a v roku petih minut znotraj zadnjega dela igre so hudiči dvakrat zadeli in se v zadnji dve minuti pognali v lov na izenačujoči zadetek. Iz igre so potegnili svojega vratarja in poskušali izenačiti s šestimi hokejisti v polju, kar pa se jim ni obrestovalo.

Eden največjih zvezdnikov ekipe Kovalčuk je imel v obrambni tretjini domačih plošček v svoji posesti, ko se je odločil za podajo svojemu branilcu na modro linijo, a tega ni najbolje izvedel, zato je plošček končal daleč na drugi strani igrišča - v nebranjenem golu njegove ekipe. Carolina je tekmo tako dobila s 4:2.

Zelo podoben zadetek smo letos že videli, ko se je novembra nekaj podobno zgodilo na prijateljskem srečanju Slovenije in Belorusije, ko so si tudi Belorusi zabili gol prek celega igrišča.