Eden od junakov edinega današnjega dvoboja je bil češki center v majici moštva iz Arizone Martin Hanzal, ki je prvič v tej sezoni dosegel dva gola. Čeh je oba zadetka zabil v prvi tretjini, v drugi pa so zadeli še Boyd Gordon, Lauri Korpikoski in Keith Yandle. V zmagoviti ekipi se je izkazal tudi vratar Mike Smith z 29 obrambami.

Za gostitelje, ki so v drugi tretjini že zaostajali z 2:5, je dva gola dosegel Ryan Getzlaf, po enega pa Lubomir Visnovsky in Kurtis Foster.

Phoenix je dosegel tretjo zmago v tej sezoni, ob treh porazih in enem po izvajanju kazenskih strelov pa je na petem mestu v pacifiški skupini. Le mesto pred njim je Anaheim, ta je na dosedanjih sedmih tekmah dosegel štiri zmage in doživel tri poraze.