06.10Trenutek spoznanja
07.00Dobro jutro, Hrvaška
09.07Studio 60 na Sunset Stripu, nan.
10.15Mega laboratorij Antartika, dok. film
11.00Pri Ani, odd.
11.10Oprah šov
12.30Morje ljubezni, telenovela
13.20Polna hiša Rafterjev, nan.
14.20Drugo mnenje
15.00Odkar si odšla, hum. nan.
15.25Oddaja o ljudski kulturi
16.00Hrvaška v živo
17.15Zadnji pohod kralja Arturja, dok. film
17.45Izza ekrana
18.17Pri Ani
18.40V istem loncu, kulinarični šov
19.30Dnevnik
20.10Mesec ljubezenskih filmov: Ne morem biti tvoja, am. film - Michelle Pfeiffer in Paul Rudd sta glavna junaka noro zabavne komedije za vse čase.
22.30Peti dan, pogovorni šov
23.25Filmski maraton: Everything is Iluminated, am. film
01.10Filmski maraton: Ne morem biti tvoja, am. film
02.45Skica za portret
03.00Peti dan, pogovorni šov
03.50Oprah šov
04.35Moški na drevesih, hum. nan.
05.20V istem loncu, kulinarični šov
06.30Morje ljubezni, telenovela
07.05Risanka
07.30Garfield, risanka
07.55Mala TV
08.25Štirje proti Z, mlad. nan.
08.50Šolski program
09.35Primer za ekipo BARZ, nan.
10.00Prenos zasedanja hrvaškega sabora
13.15Mala TV
13.45Šolski program
14.35Županijska panorama
14.50Zmaga nad slepoto, kan. film
16.20Studio 60 na Sunset Stripu, nan.
17.00Briljanteen
17.40Ritem tedna
18.15Polna hiša Rafterjev, nan.
19.00Mega laboratorij Antartika, dok. serija
19.35Hit dneva
20.00Egipčanski posmrtni svet, dok. film
20.50Moški na drevesih, nan.
21.45Moč ljubezni, mini nad.
23.15Na robu znanosti
00.00Brit Awards, posn.
02.00Nočni glasbeni program
7.30Mali Einsteini
7.55Otok izumiteljev
8.10Čarovnica Sabrina
8.50Midve z mamo
8.50Malcolm
9.35Začetniki
10.00Kul stric Charlie
10.20Alpsko smučanje, superkombinacija (Ž), smuk
11.45SP v nordijskih disciplinah, smučarski skoki, kvalifikacije
13.30Alpsko smučanje, superkombinacija (Ž), slalom
16.45Malcolm
17.05Simpsonovi
17.55Roko na srce
18.25Anna in ljubezen
18.55Začetniki
19.20Kul stric Charlie
19.45Čili - Družabno
20.00Čas v sliki 20
20.15Izbor avstrijske pesmi za Pesem Evrovizije
22.55Kaj je novega?
23.40Novotny in Maroudi, nanizanka
0.25Evromilijoni
0.30Nogomet, zvezna liga
0.50Hokej na ledu
1.05Ray, amer. film
3.25Naklepni zločin, nanizanka
4.05Gospod Bean
4.30Voznik kartinga
5.55Pogledi s strani
9.05TV kuhinja
9.30Univerzum
10.15Julia - poti do sreče
11.00Vihar ljubezni
12.00Dogodki po svetu
12.30Gospodarski magazin
13.15TV kuhinja
13.40Julia - poti do sreče
14.25Lena - ljubezen mojega življenja
15.10Vihar ljubezni
16.00Show Barbare Karlich
17.05Danes v Avstriji
17.40Zima
18.30Konkretno
19.00Zvezna dežela danes
19.30Čas v sliki
19.55Šport
20.05Pogledi s strani
20.15Primer za dva, nanizanka
21.20Na prizorišču
22.30Umori na podeželju: Napisano s krvjo, ang. film
0.00Evromilijoni, žrebanje
0.05Donna Roma - Maščevalec, nem. film
1.10Julia - poti do sreče
1.55Dr. Stefan Frank - Zdravnik, ki mu ženske zaupajo, nanizanka
06.00 Življenjske potrebe 07.40 Polje ljubezni 09.25 Othello 11.25 Lebdeči fantje 13.05 Hekerji 14.50 Slovo 16.40 Polje ljubezni 18.25 Gospodična F. 20.00 Kalifornijska delitev 21.50 Življenje v enem dnevu 23.30 Striptiz smrti 01.25 Neljubljena 03.15 Dom za obešanje
06.00 Sobotna noč in nedeljsko jutro 07.30 Fantje mojega življenja 09.40 Iz tvojega življenja 11.30 Zelenjavčki: Nesposobni gusarji 12.55 Vročica 14.35 Hudi časi 16.05 Življenjske potrebe 17.45 Za dolar več 20.00 Treme, 8. del 21.00 Potrkaj na nebeška vrata 22.30 Boxcar' Bertha 00.00 Čarobni poljub 00.35 Trije modreci 02.15 Nisem Harry Jenson 03.55 Sinovi in bojevniki
10.00 Znanost na dvorišču 10.30 Nekoč je bilo življenje 11.00 Marvi Hämmer 11.30 Brez težav 12.00 Mejniki v znanosti 12.30 Koralni greben 13.00 Raziskovalne glave 13.30 Zabavno raziskovanje 14.00 Znanost na dvorišču 14.30 Nekoč je bilo življenje 15.00 Marvi Hämmer 15.30 Brez težav 16.00 Mejniki v znanosti 16.30 Divja znanost 17.00 Raziskovalne glave 17.30 Zabavno raziskovanje 18.00 Znanost na dvorišču 18.30 Nekoč je bilo življenje 19.00 Marvi Hämmer 19.30 Brez težav 20.00 Mejniki v znanosti 20.30 Raziskovanje območja 21.00 Akupunktura 22.00 Katalizator 22.30 Sluh 23.00 Povezovanje svetovne zgodovine 23.30 Katalizator
04.00 Rojeni vojak, komed. 06.10 Vojna za fižolovo njivo, komed. 08.10 Očetovstvo, akcijski 10.00 Divje mačke, komed. 12.00 Dobre poteze, drama 14.00 Anglež, ki je šel na hrib in se vrnil z gore, komed. 16.00 Prej in potem, drama 18.00 Nekje daleč, drama 20.00 Mogočni veter, komed. 21.40 Rojeni vojak, drama 00.00 Babe, mehki erot. 02.00 Roommates, mehki erot.
10.00 Zadnja sodba 11.05 Kdo ugane ceno? 12.00 Vaja za kuharje 14.10 Ples z zvezdami 14.40 Doma pri Paoli 16.10 Življenje v živo 16.50 Poročila, iz parlamenta 18.50 Dediščina 20.30 Tvoje zadeve 21.10 San Remo, posebna oddaja
8.00 Risanke 10.00 Izobraž. spored 11.00 Vaše zadeve 14.00 Popoldne na Dvojki 16.10 Gospa v rumenem 17.00 Numb3rs, film 17.50 Športni pregled 18.45 Cobra 11, film 19.35 Otok slavnih 20.25 Loto 21.05 Zločinski um, film
8.00 Izobraževalni spored 13.10 Cesta za srečo, TV film 14.45 Začnimo dobro 15.05 Cesta za Avonleo, TV film 16.00 Geo 19.00 Poročila 20.00 Blob 20.10 Druga priložnost, TV film 20.35 Prostor pod soncem 21.05 Novo moštvo
8.10 Pika Nogavička, TV film 8.35 Mama prijateljica, TV film 10.15 Igrani film 13.40 Futurama, TV film 14.10 Simpsonovi, TV film 14.35 Kako sem srečal vajino mamo, TV film 15.05 Camera Cafe', TV film 15.40 Risanke 16.40 Merlin, TV film 17.30 Smallville, TV film 19.30 CSI - Miami, TV film 20.30 Kviz 21.10 Zdravnikova vest, TV film
8.50 Hunter, TV film 10.15 Karabinjerji, TV film 12.00 Wolf, TV film 12.50 Policijski okoliš, TV film 14.10 Forum 15.35 Steze, TV film 16.05 Kitajska zgodba, 1962, ZDA, drama 18.55 Dnevnik 19.35 Ljubezenski vihar, TV film 20.30 Walker, TV film 21.10 Četrta stopnja
8.40 Dopoldne na Petki 11.00 Forum 13.40 Beautiful, film 14.10 CentoVetrine, film 14.45 Moški in ženske 16.15 Prijatelji 16.55 Popoldne na Petki 18.05 Veliki brat 18.50 Milijonar - kviz 20.30 Zabavna plat novic 21.10 Zelig Show
9.00 Prenos informacij, polit. magazin 9.55 Dnevna soba 12.30 Karpatski ekspres 13.00 Prehod, usode in zgodbe iz Karpatskega bazena 13.30 Regionalni magazini 14.25 Nacija in obramba 14.55 Kje ležijo gomile? Po sledovih izginulih madž. vojakov 15.25 Beg v času velikih poplav, madž. dok. 15.55 Sosedje, madž. nan. 16.30 Poročila 16.55 Popoldanski čaj 17.35 Pot v Indijo, 58. del 18.25 Zakonske zdrahe, 22. del 20.05 Osvežilno, zab. odd. 21.05 Večer 21.40 Vržen kamen, madž. film 23.05 Potepanja po petih kontinentih 23.45 Ponovitve
5.50 Danes zjutraj 9.00 Hrvatska kronika, odd. v hrv. jez. 9.25 Ecranul nostru, odd. v rom. jez. 9.50 Regionalni magazin, Szeged 10.45 Pripovedke in zgodovina 11.30 Treba je znati živeti! 12.30 Karpatski ekspres 12.55 Zapiramo! 14.05 Zgodbe snemalcev, 8. del 14.35 Prenos informacij, polit. magazin 15.25 Afriški dragulj, 5. del 16.15 Pariški prijatelji, 71. in 72. del 17.00 Očaranost, 195. del 17.30 Madžarska zabavna glasba 18.25 Prehod, usode in zgodbe iz Karpatskega bazena 18.50 Večerna pravljica 19.15 Čevlji starejšega brata, madž. dok. 20.00 Večerni dnevnik 20.30 Igralci, 10. del 21.25 Sveža kandidatka, 4. del 22.20 Most umetnikov, fr. film
06.05 2 neumna psa, anim. serija 06.30 Urban, glasb. odd. 08.25 Bibin svet, hum. nan. 10.55 Kismet, dram. nan. 11.55 Tisoč in ena noč, dram. nan. 12.45 Klon, telenovela 13.35 Aurora, telenovela 15.05 Vse, kar je pomembno, dram. nan. 16.05 Menjam ženo, dok. žajfnica 17.20 Bibin svet, hum. nan. 18.00 Ekskluziv tabloid, magazin 19.05 Večerja za pet, stilska odd. 20.00 Tisoč in ena noč, dram. nan. 21.40 Smoking, akc. komedija 23.45 Omen 666, grozljivka 03.15 Smoking, akc. komedija
06.00 Harry Potter in Princ mešane krvi 08.30 Ledena doba 3: Zora dinozavrov 10.00 Alica v čudežni deželi 11.50 Svet skozi oči Iona B. 12.50 Mu pač ni do tebe 14.55 Božič na kvadrat 16.25 Trumanov šov 18.05 Filmi in zvezde, 112. del 18.30 Ljubezen pod nadzorom 20.05 Vzgoja za začetnike, 8. del 20.30 Na smrt zdolgočaseni II., 9. del 21.00 Imperij pregrehe 7. del 21.55 Tudorji IV. 33. del 22.50 Tudorji IV. 34. del 23.40 Brez povratka 4 01.00 Avgust 02.30 Prepirljiva talca 04.05 Mednarodna prevara
6.10 Varuh 7.10-9.10 Mcleodove hčere 9.10-11.10 Tri reke 11.10 Varuh 12.10 Nash Bridges 13.10 Pogrešana pri sedemnajstih 15.00 Umori na podeželju 17.00 Bratje in sestre 18.00 Diagnoza: umor 19.00 Morska patrulja 20.00 Bratje in sestre 21.00 Zakon in red 22.00 Dobra žena 23.00-1.00 Zakon in red 1.00 Diagnoza: umor
6.50 Matlock 7.35 Številke 8.20 Newyorška policija 9.10 Matlock 9.55 Policijski oddelek 10.45 Pogrešani 11.30 Jasnovidka 12.20 Številke 13.05 Vohun v nemilosti 13.55 Newyorška policija 14.40 Matlock 15.30 Pogrešani 16.15 Jasnovidka 17.00 Policijski oddelek 17.45 Zvijače 18.30 Vohun v nemilosti 19.15 Nočni zalezovalec 20.00 Številke 20.45 Jasnovidka 21.30 Zločinski um 22.20 Zločinski um 23.10 Dexter 23.55 Zločinski um 0.40 Nočni zalezovalec 1.25 Vohun v nemilosti 2.05 Zločinski um
6.40 Vse, česar niste vedeli o ljubezni 7.30 Will in Grace 8.15 Grda račka 9.05 Kako sem spoznal vajino mamo 9.30 Zdravnikova vest 10.15 Bruci 11.05 Vse, česar niste vedeli o ljubezni 11.55 Will in Grace 12.40 Jimova družina 13.30 Grda račka 14.15 Bruci 15.05 Vse, česar niste vedeli o ljubezni 15.55 Wilde na vajetih 16.45 Grda račka 17.35 Kako sem spoznal vajino mamo 18.00 Will in Grace 18.50 Vsi županovi možje 19.35 Zdravnikova vest 20.25 Jimova družina 20.50 Jimova družina 21.10 Da, draga 22.00 Pri sestri doma 22.50 Kako sem spoznal vajino mamo 23.15 Zdravnikova vest 0.05 Will in Grace 0.50 Vsi županovi možje 1.40 Vse, česar niste vedeli o ljubezni
6.00 Dva za gugalnico 8.00 Zelig 9.20 Popi 13.20 Dva za gugalnico 15.20 Hiša v ulici Carroll 17.05 Kraljica src 18.45 Telo in duša 20.25 Veliki ekran: Odštevanje do podelitve oskarjev 2 20.30 Detektiv Bullitt 22.25 Veliki ekran: Odštevanje do podelitve oskarjev 3 22.30 Shaft 0.15 Veliki ekran: Odštevanje do podelitve oskarjev 1 0.20 Hollywoodska rošada
8.00 Rojeni za selitve 9.00 Ribolov velikank: Morski bič in orjaška kirnja 10.00 Oceani pod steklom 11.00 Potopljeni bojni ladji 12.00 Kakadu - avstralska starodavna divjina 13.00 Rojeni za selitve 14.00 Prostozidarji na zatožni klopi 15.00 Prerojena zemlja 16.00 Skrivnosti kraljeve kobre 17.00 V mehiškem zaporu 18.00 Lajež in kolesa 19.00 Izgubljeni svet - venezuelske mizaste gore 20.00 Pekaso in Yogi in Smokey 21.00 Cujo in Holly 22.00 Ubijalska ograda 23.00 Pekaso in Yogi in Smokey 0.00 Cujo in Holly 1.00 Izgubljeni svet - venezuelske mizaste gore 2.00 Pekaso in Yogi in Smokey 3.00 Cujo in Holly 4.00 Lajež in kolesa
8.10 101 pes 9.05 Daniel in najine mačke 10.00 Živalski okoliš 10.55 SOS: Ep. 11 11.20 SOS mednarodno: Ep. 8 11.50 Živalska policija Phoenixa 12.45 RSPCA: Imate, kar je potrebno?: Ep. 1 13.10 E-veterinarji internisti 13.40 Ella: Zgodba o surikati 14.30 101 pes 15.30 Divji planet: Koala - družinske zaupnosti 16.00 Vse o pasmah psov 16.25 101 mačka 17.20 Lovec na strupe z Donaldom Schultzom 18.15 Pobeg v šimpanzji raj 18.40 Izganjalec kač 19.10 101 pes 20.05 Pustolovščine Austina Stevensa 21.00 Vojne kitov 21.55 Žužkanje z Ruudom 22.50 Neukročeni 23.45 Ella: Zgodba o surikati 0.40 101 pes 1.35 Pustolovščine Austina Stevensa
06.00 Mumije s Sicilije 07.00 Pionirji, ki so postali milijonarji 08.00 Prerafaeliti: Viktorijanska revolucija 08.30 Veliki britanski poveljniki 09.00 Vikinško potovanje 10.00 Blair 11.00 Živeti s sovražnikom 12.00 Skriti svetovi: Podzemni Rim 13.00 Uničevalci jezov 14.00 Mumije s Sicilije 15.00 Pionirji, ki so postali milijonarji 16.00 Po sledeh Puccinija 17.00 Skrivnosti globine 18.00 Azijske monarhije 19.00 42 načinov, kako ubiti Hitlerja 20.00 Stonehenge 21.00 Medicinski odpadniki 22.00 Operacija Hollywood 23.00 Pionirji, ki so postali milijonarji 00.00 Po sledeh Puccinija 01.00 Skrivnosti globine 02.00 Azijske monarhije 03.00 42 načinov, kako ubiti Hitlerja 04.00 Stonehenge
7.15 Kako je narejeno: Ep. 12 7.45 Kako deluje? 8.10 Uničevalca mitov 9.05 Pametno: Ep. 4 10.00 Na robu preživetja: Teksas 10.55 Ameriški gozdarji 11.50 Grmeče dirke 12.45 Overhaulin' uresničuje želje: Ep. 11 13.40 Umazani poklici 14.35 Ameriški gozdarji: Ep. 9 15.30 Na robu preživetja: Aljaska 16.25 Orožje prihodnosti 17.20 Uničevalca mitov 18.15 Obmejna varnost: Ep. 7 in 8 19.10 Kako je narejeno: Ep. 13 19.40 Kako deluje? 20.05 Nove tehnične naprave: Ep. 15 in 16 21.00 Uničevalca mitov 21.55 Bodoči svet: Superčlovek prihodnosti 22.50 Obmejna varnost: Ep. 7 in 8 23.45 Grmeče dirke 0.40 Umazani poklici 1.40 Nove tehnične naprave: Ep. 15 in 16 2.40 Uničevalca mitov
9.00 Lepote Škotske 9.30 Kuhar v tujini 10.00 Super vožnje z motorjem 11.00 Svetovni pohodnik 12.00 Hollywood in vina 12.30 Vinske dogodivščine - Avstralija 13.00 Po Aziji 13.30 Luksuzna potovanja z Varunom Sharmo 14.30 Slikovita potovanja z železnico - US & Canada 15.00 Svetovni pohodnik 16.00 Kuhar v tujini 16.30 Lepote Južne Afrike 17.00 Hollywood in vina 17.30 Vinske dogodivščine - Avstralija 18.00 Svetovni pohodnik 20.00 Zapiski s potovanj 20.30 Na pot v divjino 21.00 Štirje možje in gospa 21.30 Iskanje pozabljenih belih strmin 22.00 Svetovni pohodnik 23.00 Super vožnje z motorjem 0.00 Svetovni pohodnik 1.00 Zapiski s potovanj 1.30 Na pot v divjino 2.00 Štirje možje in gospa
7.40 Resident Life, sez. 1, ep. 7 8.30 Čudež z Romo Downey ep. 56 9.20 Ulično sodišče ep. 59 in 60 10.10 Reševanje otrok, sez. 2, ep. 1 in 2 11.00 Življenjska črta, sez. 1, ep. 10 11.50 Iskanje in reševanje, sez. 1, ep. 2 12.15 Zamolčane zdravniške zgodbe, sez. 2, ep. 11 13.05 Enota za pogrešane osebe, sez. 5, ep. 6 13.55 Nenadni udar sez. 1, ep. 7 in 8 14.45 Čudež z Romo Downey ep. 56 15.35 Resident Life, sez. 1, ep. 7 16.25 Ulično sodišče ep. 59 in 60 17.15 Reševanje otrok, sez. 2, ep. 1 in 2 18.05 Počitnice na vulkanu, ep. 2 19.00 Nenadni udar sez. 1, ep. 7 in 8 19.50 Čudež z Romo Downey ep. 56 20.40 Preko roba, ep. 10 21.05 Nerešene skrivnosti, ep. 102 21.55 Ulično sodišče ep. 59 in 60 22.45 Ženske za rešetkami, sez. 2, ep. 12 23.35 Na kraju zločina: Avstralija
21.00 Shaft, krimi. 22.45 Ducat umazancev, vojna drama 1.10 Edward, moj sin, drama 3.00 Shaft, krimi. 4.45 Filmska soba: Avdicije, dok. film 5.15 Filmska soba: Britanski kinematograf v fokusu, dok. film, 2007
8.30 Tek na smučeh: SP, Oslo, Norveška 9.15 Sankanje: Svetovni pokal, Sigulda, Latvija 9.45 Slalom ženske, 2. tek: SP, Garmisch Partenkirchen, Nemčija 10.30 Kombinacijski smuk, ženske: Svetovni pokal, Are, Švedska 11.45 Tek na smučeh: SP, Oslo, Norveška 12.30 Smučarski skoki: SP, Oslo, Norveška 13.30 Kombinacijski slalom, ženske: Svetovni pokal, Are, Švedska 14.15 Tek na smučeh: SP, Oslo, Norveška 14.45 Smučarski skoki: SP, Oslo, Norveška 16.30 Tenis: WTA turnir, Doha, Katar 19.30 Nogomet: Evrogoli - Hiter pregled 19.40 Smučarski skoki: SP, Oslo, Norveška 20.45 Boks 23.00 Najmočnejši mož: Istanbul 0.00 Smučarski skoki: SP, Oslo, Norveška 0.30 Ekstremni športi: Freeride Spirit
7.05 The Big Bang Theory 7.55 Kako sem spoznal tvojo mamo 8.50 Talentirani Malcolm 9.40 Scrubs 10.35 EUReka 11.30 The Big Bang Theory 12.25 Kako sem spoznal tvojo mamo 13.15 Talentirani Malcolm 14.10 Scrubs 15.00 Družina smo!, nem. oddaja 16.00 Dobra hrana - boljše življenje 17.00 Taff 18.10 Simpsonovi 19.10 Galileo, magazin 20.15 Vojna zvezd I, am. film 23.00 Starship Troopers 2: Hero of the Federation, am. film
10.00 Komisarja Niedrig in Kuhnt 10.30 K11 - Komisarji 11.00 Sodnica Barbara Salesch 12.00 Sodnik Alexander Hold 13.00 Britt 14.00 Ob dveh pri Kallwassovi 15.00 Sodnica Barbara Salesch 16.00 Sodnik Alexander Hold 17.00 Komisarja Niedrig in Kuhnt 17.30 SAT 1 magazin 18.00 Roko na srce 18.30 Ana in ljubezen 19.00 K11 - Komisarji 20.00 SAT 1 poročila 20.15 Popolna minuta 22.20 Pastewka, nan. 22.50 Ladykracher, nan. 23.20 Šov z Oluverjem Pocherjem
7.15 Everwood 8.10 Varuška 10.10 Maggie in Rose 12.50 Najemno ali lastniško stanovanje 15.00 Gilmorejeva dekleta 16.00 Packed to the Rafters 16.55 Ljudje, živali & zdravniki 18.00 Najemno ali lastniško stanovanje 19.00 Popolna večerja 20.00 Slavne osebnosti! 20.15 Na kraju zločina: New York 21.10 The Closer 22.05 Zakon in red
7.30 Vse, kar šteje 8.00 Med nami 8.30 Dobri časi, slabi časi 9.30 V življenju! 11.30 Najino prvo skupno stanovanje 14.00 V življenju! 15.00 Sumljivi primeri 16.00 Družine v središču 17.00 Prevare in goljufije 17.30 Med nami 18.00 Eksplozivno, magazin 18.30 Ekskluzivno, zvezdniški magazin 18.45 RTL poročila 19.03 RTL poročila - vreme 19.05 Vse, kar šteje 19.40 Dobri časi, slabi časi 20.15 5 proti Jauchu 22.15 Olimpijec med humoristi
9.00 Menjava gospodinj, nem. odd. 11.00 Sanje o lastni hiši 12.00 X Diaries - love, sun & fun 12.55 Jungle Beat 13.05 Pokemon, ris. ser. 13.35 Dragon Ball 14.00 Naruto 14.55 Kralj iz Queensa 15.55 Jimova družina 16.50 Še vedno tu 17.35-19.00 Kralj iz Queensa 19.00 Sanje o lastni hiši 20.00 RTL II poročila 20.15 X Men II 22.55 Silent Hill
16.55 Prizorišče zločina divjina: Umreti za luksuz, dok. nan. 17.35 X: enius: Plesni - podcenjene nevarnosti 18.05 Z dežnikom, šarmom in klobukom: Razprodaja smrti, TV serija 19.30 Z vlakom po... 20.15 Moč nad otok, fr. film, 2010 21.35 Ranljiva plast zemlje, dok. 22.30 Lažje od zraka, dok. 23.35 Kratek stik
9.45 Nano 10.15 Beckmann 11.30 Kamen spotike 12.00 Noseča in sama 12.30 Otrok v nevarnosti - ko starši potrebujejo pomoč 13.15 Bogovi gora 14.00 100% počitnice 14.30 Na poti - Bali 15.15 Istanbul 15.40 Pretepeni fant, nem. ang. film 17.15 Umetnine in stara šara 17.45 ZDF zgodovina: Apokalipsa - skrivnost majevskega koledarja 19.20 Čas za kulturo 20.00 Dnevnik 20.15 Ogroženi raji: Malorca in Baleari - počitniški raji pred propadom 21.30 Avanti Polonia! Pot Varšave na Zahod 22.25 Rože za bivšega, am. fr. film
9.05 Rdeče vrtnice 10.00 Danes 10.03 Boulevard - magazin 10.35 Lucy imajo vsi radi, tv film 12.00 Danes, borzno poročilo 12.15 ARD bife, živeti in uživati 13.00 Opoldanski magazin 14.10 Rdeče vrtnice 15.10 Vihar ljubezni 16.10 Žirafa, veverica in druščina 17.15 Boulevard - magazin 18.00 Prepovedana ljubezen 18.25 Marijina domačija 18.50 Dvoboj na prvem programu 19.45 Znanje pred osmo 20.00 Dnevnik 20.15 Vedno star 30 let, nem. film, 2011 21.45 Policija 110: Onstran, nem. film, 2007 23.30 Milijonar čez noč, nem. film, 2008
9.05 Oddaja za potrošnike 10.30 Zdravniki 11.15 Bogati in lepi 12.15 SP v nordijskem smučanju, smučarski skoki, kvalifikacije 17.15 Pozdravljena, Nemčija 17.45 Ljudje danes 18.00 SOKO Dunaj: Rečni pirati, nem. krim. ser. 19.00 Danes 19.20 Vreme 19.25 Zdravnik na deželi 20.15 Kriminalist, nan. 21.15 SOKO Leipzig, krim., nan. 22.00 Danes žurnal 23.00 Pogledi
8.20 Quincy, M.E. 9.15 Hišica v preriji 10.20 Charmed 11.15 Osem pravil 12.10 Moja žena in otroci 13.05 Moška in pol 14.00 Družina za umret 15.00 Osem pravil 15.55 Moja žena in otroci 17.05 Moška in pol 18.00 Pustolovščina življenje 19.00 Vrnitev domov 19.30 Pozor, kontrola! 20.15 Grad, nan. 21.15 Grad, nan. 22.15 Pod lupo pravice, nan.
9.05 Petitrenaudjevi pobegi 9.30 Vrtni kotiček 10.05 Največji muzej na svetu 10.30 Nec Plus Ultra 11.00 Chabotte in hči, fr. nad. 11.30 Življenje je lepše, fr. nad. 12.05 Na poti 12.30 Ustvarjalci sprememb, dok. film 14.05 Morilka, fr. drama 16.30 Vprašanja za prvaka, kviz 17.00 Kinoteka, reportaža 18.20 Povabilo 18.30 Ekološke novice 18.35 Poslanec, aktualna oddaja, dok. film 20.30 Dnevnik, France 2 21.00 Marion Mazzano, fr. nad. 23.50 Komendatura, fr. nan.
8.40 Zadnje poletno vino 9.40 Najšibkejši člen 10.25 Himalaja z Michaelom Palinom 11.15 Zdravniki 11.45 Eastenderji 12.15 Nezgodni oddelek 13.10 Zadnje poletno vino 14.40 Himalaja z Michaelom Palinom 15.30 Najšibkejši člen 16.15 Zdravniki 16.45 Eastenderji 17.15 Nezgodni oddelek 18.10 Himalaja z Michaelom Palinom 19.00 Najšibkejši člen 19.45 Zdravniki 20.15 Dr. Who 21.00 Dr. Who zaupno 21.15 Odkar si odšla 21.45 Novi triki 22.40 Dva vrčka piva in vrečka čipsa 23.10 Show Katy Brand 23.40 Ideal 0.10 Najšibkejši člen 0.55 Zdravniki 1.25 Zadnje poletno vino 2.25 Dr. Who zaupno