Mazejeva je bila edina slovenska predstavnica v finalu. Ana Drev in Vanja Brodnik sta bili prepočasni za uvrstitev med trideseterico najboljših veleslalomistk. Drevova je z zaostankom 3,87 sekunde zasedla 46. mesto, Brodnikova pa je bila v konkurenci 63 alpskih smučark z zaostankom 5,14 sekunde 52. Za uvrstitev v drugo vožnjo je zadoščal zaostanek vsaj 2,68 sekunde.

Mazejeva je po prvi vožnji na drugem mestu za vodilno Francozinjo Tesso Worley zaostala le 18 stotink sekunde, manj kot pol sekunde zaostanka za vodilno pa je imela le še Nemka Maria Riesch (+0,49), dvakratna olimpijska zmagovalka. Obolela svetovna prvakinja Nemka Katrin Hölzl je bila četrta (+0,60), branilka velikega kristalnega globusa Američanka Lindsey Vonn šesta (+1,05), čeprav je bila najhitrejša pri vmesnem času, sedma pa domačinka Kathrin Zettel, ki je dobila prejšnja veleslaloma na tej progi leta 2006 in 2008 (+1,10). Nemka Viktoria Rebensburg, olimpijska veleslalomska zmagovalka iz Vancouvra in prva na uvodni tekmi sezone v Söldnu, je bila zaradi hude napake skoraj ob finale in je drugo vožnjo začela z 28. mesta (+2,42).

Črnjanki pa se druga vožnja ni posrečila in je delila šele 28. čas, kljub vsemu pa je ostala med deseterico. Prehiteli sta jo še Avstrijka Elisabeth Görgl (4.), Američanka Julia Mancuso (5.), zaostale pa Vonnova (7.), Zettelova (8.) in tudi Rebensburgova (9.), ki je bila sicer najhitrejša finalistka.

"Še sama sem malo presenečena nad svojim nizom zmag. Vedela sem, da sem dobro pripravljena in da lahko dobro smučam. Preprosto se počutim dobro in upam, da bo tako trajalo še nekaj časa," je dejala Worleyjeva. Enaindvajsetletna Francozinja je dobila že prejšnja veleslaloma v Aspnu in St. Moritzu, na progi Panorama pa je slavila še tretjo zaporedno zmago v disciplini ter peto skupno. Rieschevi se je na koncu izmaknila prva veleslalomska zmaga v karieri, zato pa je prevzela vodstvo v skupnem seštevku pokala (658 točk). Na drugo je nazadovala Vonnova (617), tretja je Görglova (416), četrta Finka Tanja Poutiainen (380), peta pa Mazejeva (373).