V prvem nizu so Kamničani ekspresno odpravili Luksemburžane. Gostje so bili enakovredni do sredina niza, nato pa so se domači odlepili in na koncu po zaslugi odličnega servisa Gregorja Ropreta povedli z 1:0. Tudi drugi niz je Ropret začel z asom. Nato pa so se razigrali tudi gostje, predvsem Vosahlo, ki je bil neustavljiv in gostje so imeli tudi priložnost za častni niz. V končnici so imeli zaključno žogo, ki pa je niso izkoristili. Zato pa se je razigral Mark Dusharme, ki je dosegel kar tri točke in povišal na 2:0. V tretjem nizu je gostujoči trener poizkusil tudi z 39-letnim veteranom Kovaljevem, ki je sicer dosegel nekaj točk, a vseeno premalo.

Kamničani so z zmago nad Strassnom nadaljevali niz letošnjih zmag, saj so izgubili le en niz. Težje delo jih čaka v drugem krogu pokala challenge, ko bodo novembra gostovali v Carigradu.