Trebanjci so imeli v 58. minuti, predvsem po zaslugi izjemno razigranega in motiviranega Sebastiana Skubeta, aktiven izid (35:35), v zadnjih dveh minutah pa so si Celjani prek Gašperja Marguča in Uroša Zormana vendarle priigrali dve novi točki.

V domači zasedbi sta se najbolj izkazala Dragan Gajič z desetimi goli in slovaški vratar Richard Štochl s 16 obrambami, v gostujoči pa je blestel Sebastian Skube, ki je dosegel 13 zadetkov.

Celjska ekipa se bo v naslednjem krogu (31. marca) v gosteh pomerila s koprskim Cimosom, trebanjska pa bo na domačem igrišču (3. aprila) gostila ormoški Jeruzalem.

* Dvorana Zlatorog, gledalcev 400, sodnika: Masleša in Žibret (oba Trbovlje).
* Celje Pivovarna Laško: Štochl, Lapajne, Rezar, Marguč 6, Vugrinec 1, Pajovič 2, Razgor, Toskić 6, Ranevski, Gajič 10, Koljanin, Kokšarov 5 (2), Zorman 7, Dačević.
* Trimo Trebnje: Imperl, Ferlin, Korelec 1, Erčulj, M. Radelj, B. Radelj, Se. Skube 13 (3), Sušin 1, Paladin, Miklavčić 4, Musa 5, Papež 1, Huč, St. Skube 5 (1), Zarabec 5 (2).
* Sedemmetrovke: Celje Pivovarna Laško 4 (2), Trimo Trebnje 11 (6).
* Izključitve: Celje Pivovarna Laško 8, Trimo Trebnje 6 minut.