Indiana Pacers so morali doma priznati premoč New Orleans Hornets s 96:101, Detroit Pistons so ekipo New York Knicks ugnali s 94:90, Memphis Grizzlies so San Antonio Spurs odpravili z 92:86, Oklahoma City Thunder pa Miami Heat z 98:80. Utah Jazz so bili doma s 112:95 premočni za Milwaukee Bucks, Los Angeles Clippers pa so izgubili le za točko, potem ko so morali s 101:102 priznati premoč Cleveland Cavaliers.

Charlotte Bobcats so s kar 125:99 premagali Phoenix Suns, Stephen Jackson pa je ob zmagi dosegel 29 točk in s tem v NBA presegel doseženih 10.000 točk. Košarkarji Charlotte imajo v zadnjem času dober niz, saj so sinoči tako vknjižili že četrto zaporedno zmago in celo sedmo zaporedno na domačem parketu. Gerald Wallace je za domače dodal 29 točk in 13 skokov.

Sonca so v tekmi zaostajala tudi za 39 točk, po nesrečni zmagi ob zvoku sirene proti Atlanti pa tudi tokrat niso našla recepta, kako se zoperstaviti nasprotnikom. Tudi Amare Stoudemire je presegel mejo 10.000 točk, tekmo je končal z 19. Sonca so izgubila že deseto tekmo od 11 odigranih v gosteh. Solidno je igral slovenski reprezentant Goran Dragić, ki je v 12 minutah vknjižil devet točk, tri skoke in prav toliko podaj.

Washington, ki je do sinoči izgubil štiri tekme zapored, je doma s 96:86 premagal Sacramento, domači pa so s tem prekinili niz slabših predstav v zadnjih tednih. Trener Flip Saunders je lahko tako na svoj račun pripisal 600. zmago v karieri. Caron Butler je dosegel 19 točk, poleg njega pa so še štirje soigralci dosegli več kot deset točk (Antawn Jamison 14, Earl Boykins 13, Nick Young 12, Brendan Heywood 10).

V dresu Kraljev je bil s 23 točkami najuspešnejši Kevin Martin, kljub temu pa so Kralji klonili na tretji tekmi zapored. Slovenski košarkar Beno Udrih je v 23 minutah dosegel pet točk, štiri podaje in skok.