Los Angeles je vknjižil peto zaporedno zmago, Pau Gasol je zbral 22 točk in 12 skokov, kar sedem Jezernikov pa je vknjižilo več kot deset točk. Ron Artest je za zmagovalce prispeval 19 točk, pet skokov in štiri podaje, Jezerniki pa so dosegli največje število točk v sezoni. V ekipi domačih je bil z 18 točkami najboljši Monta Ellis, Bojevniki pa so že tretjo tekmo zapored igrali brez obolelega trenerja Dona Nelsona.

Na sporedu so bili poleg omenjene tekme še štirje dvoboji, kjer so Washington Wizards s 76:92 morali priznati premoč Charlotte Bobcats, Cleveland Cavaliers so s 111:95 ugnali Dallas Mavericks, Utah Jazz so bili s 108:92 boljši od Portland Trail Blazers, Milwaukee Bucks pa so z 98:100 klonili proti Orlando Magic.

Cleveland je bil s 111:95 boljši od Dallasa, Mo Williams pa je ob zmagi zadel vseh sedem poskusov za tri točke, na koncu je pristal pri 25 točkah. LeBron James je dosegel 25 točk in k temu dodal še 12 podaj. Najboljši pri Teličkih je bil znova Nemec Dirk Nowitzki s 27 točkami.

Na prizorišču zimskih olimpijskih iger leta 2002 v Salt Lake Cityju je Utah s 108:92 premagal Portland, Carlos Boozer je dosegel 26 točk in 12 skokov, Utah pa je v zadnjih šestih tekmah že petič zmagal. Deron Williams je za Jazzerje prispeval 24 točk in 15 podaj, medtem ko je bil v dresu gostov iz Portlanda z 19 točkami najboljši Brandon Roy.

Orlando je na gostovanju pri Milwaukeeju slavil zmago s 100:98, Vince Carter pa je 19 od skupno 25 točk vknjižil v drugem polčasu, potem ko je zaradi presekane ustnice v prvem polčasu dobil štiri šive. Dwight Howard je zbral 25 točk in 20 skokov, Orlando pa je še v tretji četrtini zaostajal za 15 točk. Igralec Milwaukeeja turškega porekla Ersan Iljašova je tekmo končal z 20 točkami in dosegel tudi rekord kariere s 16 skoki.