Kauzer je v finalu prepričljivo, za skoraj sekundo prehitel olimpijskega prvaka Nemca Alexandra Grimma, tretji pa je bil drugi najboljši Slovenec Jure Meglič. Uspeh domačih slalomistov sta dopolnila še Janoš Peterlin s petim in Dejan Kralj s šestim mestom. Od Slovencev je v polfinalu izpadel le Matic Lesjak, ki je končal na 20. mestu.

Malce manj uspeha so imeli kanuisti, saj sta se med finaliste prebila le mladi Anže Berčič, ki je bil na koncu šesti, in izkušeni Dejan Stevanovič, ki je tekmovanje končal na sedmem mestu. Veteran Simon Hočevar, ki je bil tretji v kvalifikacijah, je pristal na 11. mestu, Jošt Zakrajšek na 12., Jure Lenarčič na 13., Nejc Kravanja pa na 15. mestu. Vso kanuistično konkurenco je ugnal Grk Christos Tsakmakis, drugi je bil Slovak Matej Benuš, tretji pa Nemec Jan Benzien.

Med kajakašicami je v finalu od Slovenk veslala le Nina Slapšak in na koncu zasedla sedmo mesto. Urša Kragelj je bila 11., Eva Terčelj mesto za njo, Dora Domajnko pa je pristala na 17. mestu. Povsem so prevladovale Nemke, ki so zasedle kar prvih šest mest. Najboljša je bila Jennifer Bongardt pred Jasmin Schörnberg in Claudio Bär.

Tekmo dvojcev sta prepričljivo dobila Slovaka Ladislav in Peter Skantar pred Čehoma Jonasom Kašparjem in Marekom Šindlerjem ter Slovencema Urbanom Jarcem in Blažem Ovnom. V finalu - v kvalifikacijah in polfinalu je nastopilo le 12 čolnov - sta nastopila še dva slovenska čolna: Anže in Jure Janežič sta bila peta, Luka Slapšak in Gašper Babnik pa osma.